Tampony na noc

73 Views Comment Off
Tampony na noc
1 vote, 1.00 avg. rating (46% score)

tampony-na-noc-3Tampon najlepiej nas zabezpieczy

Dlaczego to właśnie podpaska, jest najczęściej używana podczas menstruacji? Dlaczego wybieramy różne podpaski, by odpowiednio zabezpieczyć się w nocy, a dopiero w ostateczności sięgamy po tampony?
Z tamponami związanych jest wiele mitów, że sprzyjają infekcjom intymnym, stwarzają dogodne środowisko dla rozwoju bakterii, że może część tamponu pozostać wewnątrz pochwy, że często trzeba korzystać z pomocy ginekologa.
Tych niesamowitych historii na temat tamponów jest bardzo wiele i to głównie one odstraszają kobiety od korzystania z tamponów. Popularny jest pogląd, że najlepiej z tamponów korzystać jest w dzień a w nocy powinniśmy skorzystać z podpaski. Jednak to właśnie noc jest tym szczególnie trudnym czasem w okresie menstruacji, nocą nie kontrolujemy swoich ruchów, używamy podpasek, które nie zawsze dobrze nas zabezpieczają i po nocy spotykają nas różne przykre niespodzianki.
Tampony na noc zostały specjalnie wyprodukowane, by chronić kobiety w nocy, by dać im stuprocentową gwarancję pełnej ochrony, że przespane noce będą czyste.

Inne artykuły o modzie i urodzie online:

Frazy: highlightersmink, CPE Gliwice, fluorokrzemian glinu, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, markizy Kęty, balayage fryzjer kraków, biceps 34cm, Drepo zadaszenia tarasów, Vademecum elektryka SEP, Fotoprzekaźnik przeciwsobny, standy eliptyczne cena druku

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy warto zapłacić większą ilość pieniędzy za złotą biużuterię ślubną ręcznie robioną?

View Results

Loading ... Loading ...
Kategorie
Komentarze:
Archiwum: