Pierścionki z brylantami

38 Views Comment Off
Pierścionki z brylantami
1 vote, 4.00 avg. rating (76% score)

Pierscionki z brylantami (8)Zeznania świadków oraz dowody zebrane na miejscu przestępstwa doprowadziły do ujęcia osób podejrzanych o kradzież biżuterii. W toku prowadzonego dochodzenia podejrzani zaprzeczali jakoby kiedykolwiek widzieli skradzione pierścionki z brylantami. Twierdzili oni, że mają alibi na dzień, w którym doszło do popełnienia przestępstwa. Postawa podejrzanych oraz pewne sprzeczności w ich zeznaniach budzą uzasadnione wątpliwości co do ich prawdomówności. Śledczy prowadzący czynności operacyjne nie dali wiary twierdzeniom podejrzanych i dlatego zdecydowali się na badanie na wykrywaczu kłamstw. Wyniki badań przeprowadzonych na tym urządzeniu jednoznacznie potwierdziły, że zeznania składane przez podejrzewanych są nieprawdziwe.

W związku z postawą podejrzanych prokurator złożył wniosek o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania do czasu całkowitego wyjaśnienia sprawy. Uzasadniając swe stanowisko wskazał, że istnieją uzasadnione obawy, że podejrzani mogą mataczyć, zacierać dowody i zastraszać świadków.

Inne artykuły o modzie i urodzie online:

Frazy: Gniewiński portal, drążenie foremników, Fotoprzekaźnik Sick, kinesiotaping bielsko biała, certyfikat flange fitter, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, kubota l3200 cena, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, szkiełkowanie kraków, kawitacja kielce, Fotoprzekaźnik przeciwsobny

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy warto zapłacić większą ilość pieniędzy za złotą biużuterię ślubną ręcznie robioną?

View Results

Loading ... Loading ...
Kategorie
Komentarze:
Archiwum: